Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Україна наполягає на трибуналі

У МЗС України повідомили, що у створенні трибуналу по Boeing мова йде про індивідуальної кримінальної відповідальності. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна наполягає на трибуналі

Як заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, створення міжнародного трибуналу по краху малайзійського Boeing не має відношення до політики

«Мова йде про індивідуальної кримінальної відповідальності за вбивство. Мова не йде про політику. Ось чому ми особливо розчаровані, що тільки одна країна - Росія, як і раніше змішує ці два питання. Не може бути іншого пояснення сьогоднішнього вето Росії», — повідомив Павло Клімкін.

Крім цього він зазначив, що основним завданням резолюції є розробка об'єктивного механізму для розслідування події.

Раніше представник РФ Чуркін заявив, що зайнята Росією позиція за Boeing не заохочує безкарність. Найімовірніше текст резолюції не буде схвалений в Раді безпеки ООН через позиції Росії та її права застосувати вето.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья