Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Україна не бачить «прориву» в Парижі

Глава МЗС України заявив про відсутність прориву на переговорах «нормандської четвірки». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна не бачить «прориву» в Парижі

Глави МЗС країн «нормандської четвірки» завершили переговори в Парижі. Нагадаємо, що в так званий нормандський формат з української врегулювання входять РФ, ФРН, Франція і Україна.

Зустріч у Парижі тривала близько чотирьох годин. Вона завершилася прийняттям спільного комюніке.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про те, що у нього немає відчуття того, що на переговорах глав МЗС країн «нормандської четвірки» стався якийсь прорив.

Крім цього, за словами Клімкіна, Київ на зустрічі «нормандської четвірки» представив ряд пропозицій по поліпшенню ситуацію з безпекою на сході України.

«Ми приїхали зі списком пропозицій щодо негайного покращення ситуації з безпекою на місцях, як скоротити число бомбардувань», — сказав Клімкін.

На думку експертів, зараз військові України продовжують обстріли території Донбасу. Так що влада навмисно зривають перемир'я на Донбасі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья