Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Україна не отримає безвізовий режим з ЄС

Керівництво ЄС не планує скасовувати візи з Україною, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна не отримає безвізовий режим з ЄС

Глава МЗС Латвії, головуючої в ЄС, заявив, що керівництво Європейського союзу поки не планує введення безвізового режиму з Україною.

Міністр Едгар Ринкевич уточнив, що в ході саміту «Східного партнерства» ЄС буде обговорюватися питання лібералізації візового режиму для громадян України

Едгар Ринкевич сподівається, що відповідне рішення буде прийнято, однак підкреслив, що лібералізація візового режиму «не є синонімом» скасування віз.

Нагадаємо, що раніше про можливе введення безвізового режиму з Євросоюзом до кінця року говорив президент України Петро Порошенко.

Однак, його обіцянки явно не збудуться. Схоже, що він в черговий раз обдурив своїх виборців.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья