Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Україна не отримає безвізовий режим з ЄС

Керівництво ЄС не планує скасовувати візи з Україною, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна не отримає безвізовий режим з ЄС

Глава МЗС Латвії, головуючої в ЄС, заявив, що керівництво Європейського союзу поки не планує введення безвізового режиму з Україною.

Міністр Едгар Ринкевич уточнив, що в ході саміту «Східного партнерства» ЄС буде обговорюватися питання лібералізації візового режиму для громадян України

Едгар Ринкевич сподівається, що відповідне рішення буде прийнято, однак підкреслив, що лібералізація візового режиму «не є синонімом» скасування віз.

Нагадаємо, що раніше про можливе введення безвізового режиму з Євросоюзом до кінця року говорив президент України Петро Порошенко.

Однак, його обіцянки явно не збудуться. Схоже, що він в черговий раз обдурив своїх виборців.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья