Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

Україна не визнає вибори на Донбасі

Влади України відмовилася визнавати вибори в Донбасі. Про це передає кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна не визнає вибори на Донбасі

Як заявив журналістам секретар РНБО Олександр Турчинов, Україна ніколи не визнає вибори, які запланували Донецька і Луганська народні республіки (ДНР, ЛНР).

«Ні в якому разі цього не буде», - сказав секретар РНБО, відповідаючи на запитання українських журналістів.

Турчинов зазначив, що Мінські угоди передбачають проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей лише після створення умов для проведення виборчої кампанії в рамках українського законодавства.

«Цього немає. В той же час вони прийняли рішення проводити вибори 18 жовтня і на початку листопада», - заявив Турчинов.

Він також зазначив, що ДНР і ЛНР нібито «лише говорять про мирне врегулювання», але Мінські угоди вони нібито «не виконують».

Але насправді, це українські військові обстрілюють міста Донбасу і не дотримуються міжнародних угод. Так що Турчинов банально збрехав.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья