Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

Україна незадоволена Вірменією

Сьогодні МЗС України викликала для консультацій посла Вірменії Андраніка Манукяна, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна незадоволена Вірменією

Як повідомив журналістам прес-секретар МЗС Вірменії Тигран Балаян, Манукян був запрошений в МЗС України, де йому була вручена нота з вимогою переглянути позицію по Криму, що послідувала після телефонної розмови президентів Вірменії та Росії.

Вся справа в тому, що глава Вірменії Серж Саргсян заявив, що референдум в Криму став ще одним проявом реалізації принципу права народу на самовизначення. Заява Саргсяна викликало обурення в Києві, переросло в заклики відкликати посла України у Вірменії

«Ми чудово усвідомлюємо, в якій країні ми працюємо, яку роль вона відіграє в трикутнику відносин Росія - Україна - Вірменія. Ми також чудово розуміємо, в яких умовах і під яким тиском діє керівництво Вірменії», - заявив секретар посольства України у Вірменії Ігор Роман.

Так само Роман повідомив, що посольство в даний час повноцінно працює, але в екстремальних умовах.

У свою чергу, посол України у Вірменії Іван Кухта був викликаний в МЗС Вірменії за поясненнями. В результаті між Вірменією та Україною почався дипломатичний конфлікт.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья