Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Україна обстрілює Донецьк балістичними ракетами

На околиці Донецька вперше впала балістична ракета «Точка-У», повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Є поранені серед мирного населення.

Україна обстрілює Донецьк балістичними ракетами

Обстріл Донбасу балістичними ракетами триває. Якщо раніше подібні ракети були помічені в Луганську, Сніжному, Шахтарську та інших містах, у День незалежності України ракетна атака була здійснена за Донецьку.

Експерти відзначають, що сам факт застосування балістичних ракет проти ополченців є крайнім заходом. Відомо, що касетна частина ракети вибухнула в повітрі над вулицею Суворова в Кіровському районі міста.

Важкі поранення отримала жінка середніх років, мати трьох дітей. Вона приїхала в мікрорайон з 15-річним сином, щоб перевірити стан їх будинку (район піддається регулярним обстрілу).

Нагадаємо, що ракета комплексу «Точка» («Точка-У») являє собою керовану на всьому протязі польоту одноступінчату твердопаливну балістичну ракету, що складається з ракетної частини 9М79 (9М79М, 9М79-1) з Х-подібним розташуванням керма і крил і з неотделяемой в польоті головної частини (ГЧ). Ракетна і головна частина стикуються 6-ю відкидними болтами, а електрична зв'язок між ГЧ і РЧ організована через кабель.

Широка номенклатура взаємозамінних ГЧ розширює діапазон розв'язуваних комплексом завдань і збільшує його ефективність у конкретних умовах застосування. Остаточно зібрані ракети в звичайному (неядерному) спорядженні можуть зберігатися протягом 10 років. Ракети надходять у війська в зібраному вигляді, при проведенні їх обслуговування витягувати прилади з ракети не потрібно.

Експерти впевнені, що застосовувати балістичні ракети проти мирних жителів - це військовий злочин.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья