Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Україна почала турбуватися через російський газ ?

Глава міністерства енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив , що Україна сподівається , що «Газпром» не буде вводити передоплату на постачання газу і буде виходити у взаєминах з Києвом не з політичних, а з бізнес-інтересів , повідомляє кореспондент The Moscow Post на місцеві ЗМІ.

Україна почала турбуватися через російський газ ?

Сьогодні глава міністерства енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький спілкувався з журналістами. На це зустрічі йому поставили запитання , чи готова Україна перейти на режим передоплати поставок з РФ .

«Сподіваюся , що наші партнери будуть виходити не з політичних, а з бізнес- інтересів» , - заявив Едуард Ставицький.

Нагадаємо , що заборгованість України за серпень становить $ 882 млн. Раніше глава «Газпрому » Олексій Міллер заявив , що Україна була надана відстрочка оплати до 1 жовтня, проте і цей термін вже давно закінчився.

Це і викликало обурення прем'єр - міністра Росії Дмитра Медведєва. Він заявив , що потрібно прийняти поправки до законодавства , які дозволили б вирішити проблему з оплатою газу.

«Є кримінальні схеми і всякого роду маніпуляції , прийшов час внести до законодавства зміни , які всякого роду лазівки в цій сфері припинять » , - сказав Медведєв.

У свою чергу український прем'єр- міністр Микола Азаров заявив , що проблеми з оплатою російського газу Україною є, але вони не критичні . За його словами , уряд України тримає ці питання на контролі.

За словами Азарова , претензії «Газпрому » необхідно адресувати «Нафтогазу» , оскільки оплата поставок газу - це питання двох господарюючих суб'єктів .

У цій ситуації тішить те , що Едуард Ставицький запевнив пресу в швидкої оплати боргу перед Росією.

« Розраховуємо сьогодні , максимум завтра! » , - Заявив Ставицький.

« В даний час у Москві для проведення переговорів перебуває українська делегація на чолі з головою правління « Нафтогазу »Євгеном Бакуліним » , - додав Ставицький.

«Ми завжди розраховувалися і розрахуємося в цей раз з нашими партнерами. Бувають неузгодженості, бувають питання по термінах , пов'язані з загальноєвропейським кризою , тому й є невеликі затримки по платежах » , - резюмував Ставицький.

Таким чином , Едуард Ставицький пообіцяв РФ оплатити борг в найближчі дні. Цікаво , от тільки , чи виконає він свою обіцянку чи ні ...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья