Moscow-Post RSS
22 Февраля 2017

Україна почала відводити війська від Луганська

Представники Луганської народної республіки підтверджують інформацію про відвід українських військ. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна почала відводити війська від Луганська

Факт відведення Києвом від лінії зіткнення озброєнь калібром менше 100 мм вже підтвердила Народна міліція самопроголошеної Луганської народної республіки.

«Народна міліція підтверджує факт початку відведення Києвом своїх озброєнь. Разом з тим, які саме озброєння відводить українська сторона, нам поки невідомо», - повідомляє представник оборонного відомства ЛНР.

Нагадаємо, що раніше голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Лою заявив, що в Луганській області розпочався відведення танків від лінії розмежування.

Політологи вважають, що Київ став відводити свої війська після втручання міжнародних посередників і переговорів в Парижі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья