Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Україна поки що далека від Митного Союзу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що він не буде підписувати які-небудь документи у ході свого візиту до Москви, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна поки що далека від Митного Союзу

За офіційною інформацією, прем'єр-міністр України Микола Азаров підпише близько 60 угод по Митному союзу, але в сам МС Україна поки вступати не буде.

«У Москві глава уряду України бере участь у засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав. З травня 2013 року Україна бере участь у засіданнях Вищої Євразійського економічного ради в якості спостерігача. Україна буде продовжувати роботу по відновленню нормального торговельно-економічного режиму з країнами Митного союзу», - повідомляють в Уряді України.

Нагадаємо, що Микола Азаров прилетів до Москви 24 грудня 2013 року.

Сьогодні він вже зустрівся з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим. За підсумками цієї зустрічі, політики заявили про намір Росії і України відновити торгово-економічні відносини.

До речі, Національний банк України вже отримав перший транш російського кредиту в розмірі 3 млрд. дол. шляхом викупу Росією облігацій зовнішньої державної позики

«Національний банк України отримав на свій рахунок перший транш. Це для нас стабілізуючий фактор. Завдяки досягнутим домовленостям наші рейтинги піднялися», - заявив Микола Азаров.

«Вчора за моїм дорученням на основі підписаних документів ми придбали перший транш українських суверенних облігацій на суму 3 млрд. дол.», - зазначив Дмитро Медведєв.

Останнім часом РФ все більше допомагає Україні. Так, можливо, Україні варто вступити в МС?

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья