Moscow-Post RSS
25 Марта 2017

Україна попросить Росію про списання боргу?

Влада України хоче домогтися від Росії списання $3 млрд боргу по державних облігаціях. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна попросить Росію про списання боргу?

Ряд іноземних ЗМІ повідомив про те, що Міністерство фінансів України має намір провести переговори з Росією про списання $3 млрд боргу по державних облігаціях (зазначимо, що термін погашення за ним закінчується в кінці року).

Примітно, що цю інформацію не розкрили в Міністерстві фінансів України, так як про це на слуханнях у конгресі заявила помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд. Це зайвий раз доводить, що влада США контролюють українську політику.

«Як я розумію, український уряд звертається до Росії з пропозицією провести переговори в найближчі дні на полях щорічних зборів МВФ і Світового банку в Перу», - заявила Нуланд.

За її словами, Київ має намір запропонувати Москві ті ж умови списання боргу, що мали місце в попередніх домовленостях України з приватними кредиторами. «Якщо Росія не погодиться на ці умови, ми будемо працювати з Україною над іншими варіантами», — підкреслила Нуланд.

На думку експертів, Росія не спише борги Україні.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья