Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Україна продовжить процес інтеграції в ЄС

Президент України Віктор Янукович наполягає на продовженні європейської інтеграції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна продовжить процес інтеграції в ЄС

Зокрема, Янукович очікує від уряду та Верховної ради ефективного співробітництва у ході переговорів щодо подальшої підготовки Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

«Очікую від уряду і парламентаріїв тісної взаємодії в ході ведення переговорного процесу з підготовки Угоди, яке було б вигідно Україні і відповідала її національним інтересам», - заявив Янукович.

Це заяву він зробив на засіданні Ради регіонів у Києві.

Так само український президент підкреслив, що Україна продовжує діалог з ЄС з питань подальших шляхів реального та ефективного співробітництва.

«Це не зупинка - це переосмислення і подальший рух», - заявив Янукович.

Однак, чи потрібна Україні інтеграція з Європою, якщо більша частина громадян України хочуть увійти в Митний Союз з Росією?!!

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья