Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Україна продовжить процес інтеграції в ЄС

Президент України Віктор Янукович наполягає на продовженні європейської інтеграції, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна продовжить процес інтеграції в ЄС

Зокрема, Янукович очікує від уряду та Верховної ради ефективного співробітництва у ході переговорів щодо подальшої підготовки Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

«Очікую від уряду і парламентаріїв тісної взаємодії в ході ведення переговорного процесу з підготовки Угоди, яке було б вигідно Україні і відповідала її національним інтересам», - заявив Янукович.

Це заяву він зробив на засіданні Ради регіонів у Києві.

Так само український президент підкреслив, що Україна продовжує діалог з ЄС з питань подальших шляхів реального та ефективного співробітництва.

«Це не зупинка - це переосмислення і подальший рух», - заявив Янукович.

Однак, чи потрібна Україні інтеграція з Європою, якщо більша частина громадян України хочуть увійти в Митний Союз з Росією?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья