Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Україна просить у Росії нову знижку

Влади України розраховують на знижку в $30-$40 на російський газ. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна просить у Росії нову знижку

Про те, що ціною $250 за тисячу кубометрів російського газу, Україна розраховує на знижку в $30-$40, розповів пресі український міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Він заявив, що Україна не буде купувати газ за будь-якою ціною. Вона повинна бути об'єктивною, обґрунтованою і вигідною.

Ціна, на думку Демчишина, «повинна бути об'єктивною, обґрунтованої та вигідною».

Український міністр зазначив, що «економічно обґрунтованою буде знижка в $30-$40 за кубічний метр з-за постачання російського газу для європейських партнерів через українську територію»

Однак, Міненерго Росії не підтвердило проведення зустрічі по газу 11 вересня, а експерти впевнені, що РФ не дасть Україні нову знижку на газ.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья