Moscow-Post RSS
24 Января 2018

Україна просить у Росії нову знижку

Влади України розраховують на знижку в $30-$40 на російський газ. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна просить у Росії нову знижку

Про те, що ціною $250 за тисячу кубометрів російського газу, Україна розраховує на знижку в $30-$40, розповів пресі український міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Він заявив, що Україна не буде купувати газ за будь-якою ціною. Вона повинна бути об'єктивною, обґрунтованою і вигідною.

Ціна, на думку Демчишина, «повинна бути об'єктивною, обґрунтованої та вигідною».

Український міністр зазначив, що «економічно обґрунтованою буде знижка в $30-$40 за кубічний метр з-за постачання російського газу для європейських партнерів через українську територію»

Однак, Міненерго Росії не підтвердило проведення зустрічі по газу 11 вересня, а експерти впевнені, що РФ не дасть Україні нову знижку на газ.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья