Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

Україна проти «ТВ-центр»?

Сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України звернувся в київський суд з проханням заборонити ретрансляцію в країні російського каналу «ТВ Центр - International». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна проти «ТВ-центр»?

Крім цього Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України і звернувся в Генпрокуратуру з проханням про припинення ретрансляції російських телеканалів LifeNews і РЕН ТВ

Як з'ясувалося, звернення до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом щодо тимчасового зупинення ретрансляції на території України іноземної програми «ТВ Центр - International» було подано на основі матеріалів офіційного моніторингу.

«Враховуючи те, що телеканали LifeNews і РЕН ТВ є неадаптованими та їх трансляція на території України заборонена, Національна рада звернулася до Генеральної прокуратури України щодо вжиття заходів відповідного реагування», - сказано в повідомленні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України

Так само, можливо, цей громадський орган, який займається питаннями телебачення і радіомовлення, незабаром додатково звернутися до суду з метою заборони ретрансляції ще низки російських каналів на території України. Експерти вважають, що це є проявом цензури в ЗМІ.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья