Moscow-Post RSS
28 Февраля 2017

Україна «розібралася» з вузами ЛНР і ДНР

Уряд України офіційно відібрало ліцензії внз ЛНР і ДНР. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна «розібралася» з вузами ЛНР і ДНР

Україна продовжує гнобити громадян ЛНР і ДНР. Міністерство освіти і науки України вирішило провести відкликання ліцензій у Внз, які знаходяться на територіях самопроголошених Донецької та Луганської народних республік.

«Прийнято рішення позбавити внз, які розташовані на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, ліцензій на здійснення освітньої діяльності», - вважають у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього акредитаційна комісія анулювала ліцензії Внз Криму і Севастополя.

Експерти вважають, що Україна не мала на це право, так як террария Криму і Севастополя (а отже і місцеві Вузи) належить РФ.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья