Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

Україна в очікуванні референдуму

Сьогодні виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов заявив, що всеукраїнський референдум з питання державного устрою може пройти одночасно з виборами президента країни, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна в очікуванні референдуму

Так що референдум цілком може відбутися 25 травня.

«Ми не проти того, щоб проводився референдум. Більше того, я переконаний, що більшість українців на цьому референдумі, який, можливо, коли парламент прийме відповідне рішення, відбудеться разом з президентськими виборами, висловляться за неподільну, незалежну, демократичну, унітарну Україну», - заявив Турчинов.

Крім цього він повідомив, що Київ розраховує повністю врегулювати ситуацію на сході України в найкоротші терміни.

«Я переконаний, що найближчим часом ситуація на Донбасі за підтримки саме населення Донбасу буде повністю стабілізована», - заявив Турчинов.

Населення південно-сходу не повірило виконуючому обов'язки президента України. Жителі Донбасу впевнені, що Турчинов обманює їх, щоб тимчасово заспокоїти прихильників референдуму.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья