Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Україна в очікуванні референдуму

Сьогодні виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов заявив, що всеукраїнський референдум з питання державного устрою може пройти одночасно з виборами президента країни, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна в очікуванні референдуму

Так що референдум цілком може відбутися 25 травня.

«Ми не проти того, щоб проводився референдум. Більше того, я переконаний, що більшість українців на цьому референдумі, який, можливо, коли парламент прийме відповідне рішення, відбудеться разом з президентськими виборами, висловляться за неподільну, незалежну, демократичну, унітарну Україну», - заявив Турчинов.

Крім цього він повідомив, що Київ розраховує повністю врегулювати ситуацію на сході України в найкоротші терміни.

«Я переконаний, що найближчим часом ситуація на Донбасі за підтримки саме населення Донбасу буде повністю стабілізована», - заявив Турчинов.

Населення південно-сходу не повірило виконуючому обов'язки президента України. Жителі Донбасу впевнені, що Турчинов обманює їх, щоб тимчасово заспокоїти прихильників референдуму.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья