Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Україна відводить зброю

Сьогодні збройні сили України почали відводити важкі озброєння по всій лінії зіткнення, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна відводить зброю

За словами представника штабу АТО Анатолія Стельмаха, Збройні сили України вже відводять важкі озброєння по всій лінії зіткнення.

Стельмах розповів, що перший етап відведення військ включає в себе переміщення 100-міліметрових гармат «Рапіра». Їх відвозять на 25 км від лінії конфлікту терміном на одну добу.

Стельмах підкреслив, що операція щодо відведення військ ведеться під наглядом ОБСЄ.

Раніше повідомлялося, що Генштаб України заявив про початок відведення важких озброєнь.

«Виконуючи домовленості, досягнуті в Мінську 12 лютого, сьогодні Україна починає відведення 100-міліметрових гармат від лінії розмежування. Цей перший крок до відведення важкого озброєння буде відбуватися виключно під моніторингом та верифікацією ОБСЄ», - йдеться в повідомленні генштабу.

У генштабі України зазначили, що «в разі спроб наступу графік відведення важкого озброєння буде скоректований». Експерти нагадують, що відвід бойової техніки здійснюється згідно з мінським домовленостями.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья