Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Україна виставляє «Газпрому» нові рахунки

Антимонопольний комітет України оштрафував «Газпром» на $3,4 млрд. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна виставляє «Газпрому» нові рахунки

За повідомленнями українських ЗМІ, Антимонопольний комітет України (АМКУ) прийняв рішення оштрафувати ВАТ «Газпром» на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України.

Про це журналістам розповіла голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв.

«Тільки прийнято рішення про зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу магістральними трубопроводами територією України компанією «Газпром» як монопольного покупця. Сума штрафу — 85 млрд грн», - заявив Юрій Терентьєв.

Раніше «Газпром» був визнаний Києвом транзитним монополістом. Тепер Україна має намір оштрафувати «Газпром» на $3,15 млрд. Крім цього Україна виставила претензії «Газпрому» щодо транзиту на $6,2 млрд.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья