Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Україна влаштувала транспортну блокаду Донбасу?

Сьогодні стало відомо, що Україна заблокувала автобусне сполучення з Донецької народної республіки (ДНР). Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна влаштувала транспортну блокаду Донбасу?

Як повідомляють у місцевих ЗМІ, транспортне сполучення між Донецькою народною республікою та Україною заблоковано. Цю інформацію підтверджують і в довідковій донецького автовокзалу «Південний».

«З ранку автобуси на Запоріжжя і Дніпропетровськ українські військові розгорнули без жодного пояснення причин. Не пускають автобуси і в північному напрямку - в Костянтинівку, Слов'янськ, Краматорськ, Святогірськ, Ізюм, Харків та інші», - заявили пресі в довідковій автовокзалу.

«Без проблем можна добратися з Донецька тільки в Маріуполь, але і туди ввечері Україна хоче перекрити автобусне сполучення. Це кажуть люди, які приїхали до нас з Маріуполя. Таке вони, нібито, чули від українських військових», - уточнили в довідковій.

Нагадаємо, що раніше Міноборони України прийняв рішення про організацію транспортних коридорів на кордоні з невизнаною Донецької народною республікою. Однак, на практиці це призвело до повної транспортної блокади.

Схоже, що тепер влада України має намір штучно «затиснути» населення ДНР і ЛНР в межах своїх республік.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья