20 Апреля 2019
18+
Украина

Україна вважає законним невиплату боргу

Керівництво України не вважає мораторій на виплату боргу РФ порушенням міжнародного права. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Влади України вважають, що накладення українським керівництвом мораторію на виплату боргу Росії не є порушенням міжнародного законодавства, так як Україна не відмовляється від своїх зобов'язань перед Москвою зовсім.

Саме ж рішення про накладення мораторію було прийнято з урахуванням національних інтересів і природи боргу. Про це розповів посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

«А природа боргу досить специфічна - всі ми добре пам'ятаємо, хто і за що ці гроші отримав в кінці 2013 року», - заявив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що борг України перед Росією становить три мільярди доларів. Україна була зобов'язана погасити його в кінці минулого року, н не зробила цього.

Напередодні (4 травня 2016 року – прим.ред.) президент України Петро Порошенко підписав закон про безстрокове продовження мораторію на погашення заборгованості.

На даний момент Суперечка між Україною і Росією щодо боргу розглядається Високим судом Лондона. Представники РФ мають всі шанси на перемогу в цій тяганині.

Читайте The Moscow Post на Яндекс-Дзен

 1. Первая полоса
 2. Политика
 3. В мире
 4. Экономика
 5. Культура
 6. Спорт
 7. Происшествия
 8. Общество
 9. Авторская колонка


 10. О газете
 11. Рекламный отдел
Top.Mail.Ru
Rambler's Top100
Яндекс.Метрика