Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Україна вважає законним невиплату боргу

Керівництво України не вважає мораторій на виплату боргу РФ порушенням міжнародного права. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна вважає законним невиплату боргу

Влади України вважають, що накладення українським керівництвом мораторію на виплату боргу Росії не є порушенням міжнародного законодавства, так як Україна не відмовляється від своїх зобов'язань перед Москвою зовсім.

Саме ж рішення про накладення мораторію було прийнято з урахуванням національних інтересів і природи боргу. Про це розповів посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

«А природа боргу досить специфічна - всі ми добре пам'ятаємо, хто і за що ці гроші отримав в кінці 2013 року», - заявив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що борг України перед Росією становить три мільярди доларів. Україна була зобов'язана погасити його в кінці минулого року, н не зробила цього.

Напередодні (4 травня 2016 року – прим.ред.) президент України Петро Порошенко підписав закон про безстрокове продовження мораторію на погашення заборгованості.

На даний момент Суперечка між Україною і Росією щодо боргу розглядається Високим судом Лондона. Представники РФ мають всі шанси на перемогу в цій тяганині.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья