Moscow-Post RSS
16 Января 2018

Україна хоче повернути стару ціну газу

Сьогодні глава українського міненерго Юрій Продан заявив, що Україні в 2014 році достатньо буде імпортувати 15 млрд кубів російського газу, повідомили кореспондент The Moscow Post в Минжнерго.

Україна хоче повернути стару ціну газу

«Українській стороні було б достатньо десь 15 млрд кубометрів газу для того, щоб нормально пройти опалювальний сезон. Звичайно, в залежності від того, якими будуть середньодобові температури. Але, можливо, необхідно домовлятися з «Газпромом», враховуючи, які загальні обсяги ми будемо купувати від «Газпрому»: якщо загальний обсяг збільшується, то ми можемо говорити про певною ціною», - заявив Юрій Продан.

Міністр зазначив, що Україна хоче обговорити з Росією можливість повернути ціну на газ у $268,5 за тисячу кубометрів. Одночасно з цим він заявив, що поточні запаси газу в підземних сховищах України достатні для закінчення опалювального сезону.

Втім, на тлі цього Україна розраховує на збільшення поставок газу реверсом з Європи

«Ми провели відповідні переговори з єврокомісаром з енергетики, для того щоб збільшити реверсні поставки газу з європейських країн. На сьогоднішній день у нас є підтвердження газотрейдерів, операторів газотранспортних систем Польщі та Угорщини про те, що ми можемо здійснювати реверс на середньодобову величину приблизно 20 млн кубометрів», - пояснив глава міненерго.

За словами Продана, Україна може перейти на сланцевий газ. Однак, реально - це майже неможливо із-за складнощів процесу його видобутку.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья