Moscow-Post RSS
20 Января 2018

Україна хоче в НАТО?

Керівництво України і НАТО працюють над новою річною програмою співробітництва, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна хоче в НАТО?

Як заявив пресі глава МЗС України Павло Клімкін, Україна і НАТО вже працюють над новою річною програмою співпраці

«Ми вже сьогодні працюємо з секретаріатом НАТО щодо відпрацювання нової річної національної програми, де будуть в повному обсязі представлені всі реформи. Ми узгодимо з ними їх логіку і тимчасові рамки і будемо послідовно йти цим шляхом», - заявив міністр.

Ключовим пріоритетом для євроатлантичної інтеграції, сказав Клімкін, буде досягнення всіх стандартів, які необхідні для реформ не тільки в сфері безпеки та оборони, але і реформ, які повинна провести демократична держава.

Раніше в НАТО заявили, що альянс з повагою ставиться до прийняття Радою закону про скасування позаблокового статусу України.

Втім, навряд чи Україна вступить в НАТО, так як на її території триває збройний конфлікт.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья