Moscow-Post RSS
18 Ноября 2017

Україна хоче відновити Донбас

Сьогодні кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо відновлення пошкодженої і зруйнованої інфраструктури Донецької і Луганської областей, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна хоче відновити Донбас

Як повідомили в прес-службі віце-прем'єра уряду України Володимира Гройсмана, кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо відновлення пошкодженої і зруйнованої інфраструктури Донецької та Луганської областей, де з квітня триває збройний конфлікт

«Сьогодні на засіданні уряд затвердив план заходів з організації проведення відновних робіт пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної та транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем життєзабезпечення на території Донецької і Луганської областей», - заявив Гройсман.

Так само він зазначив, що план передбачає, зокрема, розробку та прийняття актів, необхідних для оперативного вирішення питань відновлення життєдіяльності Донбасу; заходи з обстеження, проектування, визначення пошкоджених об'єктів, що потребують першочергового фінансування, а також можливість спрощення процедур затвердження проектної документації і порядку виконання відновлювальних робіт на автошляхах відповідних територій двох областей, звільнених від ополчення.

Однак, поки військові України не перестануть розстрілювати міста Донбасу, його відновлення буде неможливо.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья