Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Україна хоче жити без російського газу

Влади України вважають, що ця країна переживе зиму без газу з Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна хоче жити без російського газу

Про те, що Україна зможе пережити зиму без російського газу за рахунок закупівель з європейського напрямку, повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Ми можемо забезпечити потреби України в газі цієї зими з європейського напрямку. І наступної. І будь-який інший. Диверсифікація та ринок газу реально працюють», - вважає Коболєв.

Він висловив здивування великій кількості питань з боку «різних людей» щодо можливого перекриття газу з боку Росії.

Тим часом зараз йде активне збільшення відбору газу Україною з сховищ. Не виключено, що незабаром українська сторона знову почне «красти» російський газ з транзитної труби.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья