Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Україна збільшила витрати на безпеку

У 2015 році влада країни виділили на безпеку України у цьому році понад $4,2 млрд. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна збільшила витрати на безпеку

За заявою прем'єра України Арсенія Яценюка, уряд України виділив на безпеку країни в цьому році $4,2 млрд.

«У цьому році на безпеку України виділено 90 млрд гривень ($4,2 млрд). З початку цього року військовослужбовці збройних сил отримують додаткові виплати винагороди за знищену військову техніку противника, успішне виконання бойових завдань, а також за безпосередню участь у бойових діях », - заявив Яценюк.

Він зазначив, що «Укроборонпром» передав військам більше 4 тис. нового та модернізованого озброєння і військової техніки, що в 36 разів більше, ніж у минулому. Крім цього понад 13 тис. одиниць озброєння і техніки збройних сил було відремонтовано і відправлено військам.

Експерти відзначають, що збільшення фінансування української армії пов'язано з громадянською війною на Донбасі. Можливо, найближчим часом українські війська можуть продовжити агресію проти мирного населення.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья