Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Україна знову почне поставляти продукцію «Рошен» до Росії?

Незабаром компанія « Рошен » з України зможе відновити постачання кондитерської продукції на російський ринок , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ. Це рішення вже схвалено в Росспоживнагляді .

Україна знову почне поставляти продукцію «Рошен» до Росії?

Схоже , що цукерки «Рошен » з України знову незабаром почнуть поставлятися в Росію.

«У рамках досягнутих домовленостей Держспоживінспекцією Росії будуть вжиті заходи щодо приведення нормативної документації у відповідність з сучасними вимогами , забезпеченню лабораторного контролю кожної партії в акредитованих лабораторіях , що дозволить розпочати процедуру поетапного відновлення постачань продукції фабрик кондитерської корпорації « Рошен » на російський ринок » , - заявили пресі в Росспоживнагляді .

«Рошен » - українська кондитерська корпорація , один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. Станом на 2012 рік займає 18 місце в рейтингу Цукерки промисловості Top 100 . За іншими джерелами , займає 15 місце за значимістю серед кондитерських компаній світу

Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Крім українських , до складу корпорації входять російські , литовські , угорські , казахські і китайські підрозділи .

Назва «Рошен» утворено відкиданням першого і останнього складів від прізвища засновника корпорації - Петра Порошенко

Корпорація « Рошен » випускає більше 200 найменувань продукції : шоколадні плитки , шоколадні , карамельні і желейні цукерки , печиво , бісквіти , вафельну продукцію . Загальний обсяг виробництва на 2013 рік становить 450 тис. тонн на рік

 З асортименту продукції найбільш відомим є торт « Київський» виробництва кондитерської фабрики ім. К. Маркса

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья