Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

Україна зірвала мінські угоди?

Ополченці звинувачують Київ у зриві мінських домовленостей щодо мирного врегулювання, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна зірвала мінські угоди?

Сьогодні перший віце-прем'єр Донецької народної республіки Андрій Пургін публічно звинуватили владу України у зриві мінських домовленостей щодо мирного врегулювання.

«Україна не дотримується жоден з пунктів», - вважає Пургін.

На його думку, «обмін полоненими не проводяться, в той час як на Україні продовжують арештовувати наших прихильників, переговорники за обміном з української сторони навіть трубку не беруть»

Так само він зазначив, що роботи по розмінуванню теж не проводяться.

«Відведення важких озброєнь і в помині немає, як і немає ніякої амністії. Навпаки, заарештовують людей з формулюванням «пособника терористів»», - вважає Пургін.

Але, тим не менш, керівництво ДНР зберігає готовність до діалогу при посередників, однак висловлює невдоволення ОБСЄ як контрольним органом.

«ОБСЄ - хороша організація як спостерігач, однак їх контрольні функції не витримали випробування часом. По суті, у них просто немає мандата на здійснення контрольних функцій», - заявив Пургін.

На думку експертів, Київ готується до продовження військових дій.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья