Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

Україна зустрічає новий рік в атмосфері стабільності

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у новорічному привітанні заявив, що фінансова стабільність України не викликає жодних сумнівів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна зустрічає новий рік в атмосфері стабільності

«Поточний рік завершується історичними домовленостями президентів України та Росії. Відновлення повноцінних партнерських відносин з Російською Федерацією відхилило найгірший сценарій для економіки країни», - вважає Микола Азаров

«Нарешті була визначена справедлива ринкова ціна на газ, зняті обмеження у взаємній торгівлі, визначено стратегічні проекти в промисловій кооперації. Росія в дуже стислі терміни ухвалила рішення про виділення Україні 15 мільярдів доларів кредиту на дуже вигідних умовах. Тепер фінансова стабільність в Україні не викликає жодних сумнівів», - заявив прем'єр-міністр України в новорічному привітанні.

«Все це дозволяє нашим підприємствам впевнено планувати виробництво і збут продукції в наступному році», - продовжив Азаров.

Прем'єр упевнений, що «рішення, які були прийняті, відкриють нові можливості для економічного розвитку України»

«Переконаний, що талановитий народ України, об'єднаний спільними цінностями і курсом європейських реформ, в наступному році зробить значні кроки до поставленої мети: розвитку процвітаючої України», - резюмував Азаров.

Зазначимо, що фінансова стабільність України можлива лише завдяки російським кредитами. І опозиціонерам з «Евромайдана» не варто про це забувати...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья