Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Україна звернулася до Ради безпеки ООН

Влади України поінформували Радбез ООН про загострення ситуації у Донбасі. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна звернулася до Ради безпеки ООН

Постійний представник України в міжнародній організації пдтвердил, що Україна офіційно поінформувала Рада Безпеки ООН про загострення ситуації у Донбасі.

Про те ж і повідомили в прес-службі українського Мзс. За словами українських дипломатів, таким чином Україна має намір звернути увагу міжнародного співтовариства на зневажливе ставлення Росії до мінськими угодами і на її повну відповідальність за ситуацію в окремих районах Донецької та Луганської областей».

У прес-службі українського Мзс запевняють, число «збройних провокацій проти сил АТО» з боку ополченців продовжує зростати. Мова йде про 48 обстріл позицій української армії та цивільних об'єктів 17 січня, а також про 36 і 40 (в попередні дні – прим.ред.)

Експерти не довіряють словами керівництва України, так як це саме українські військові влаштовують обстріл мирних міст Донбасу і йдуть на провокації. Росія ж, навпаки, прагне забезпечити стабільність на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья