Moscow-Post RSS
21 Ноября 2017

Україна звертається до ООН

Верховна Рада України, перейшла після держперевороту в руки до опозиціонерів і націоналістам, закликає ООН негайно розглянути ситуацію, що склалася в Автономній Республіці Крим, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна звертається до ООН

За це звернення проголосували 250 народних депутатів з 334, зареєстрованих у залі.

Нагадаємо, що ще 11 березня 2014 року Верховна рада Криму прийняла декларацію незалежності, наделяющую автономію статусом республіки і дозволяє увійти до складу Росії.

Слідом за цим Верховна рада України тут же звернулася до країн - гарантів безпеки України із закликом зберегти територіальну цілісність країни «Верховна рада України звертається до Великобританії, США країнам - учасницям меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження зброї масового ураження, з проханням виконати зобов'язання відповідно до його положень, і застосувати всі можливі дипломатичні, політичні, економічні і військові заходи для збереження незалежності і суверенітету, існуючих кордонів України», - сказано у зверненні Верховної Ради.

На думку експертів, Крим має повне право на самовизначення, а вимоги Верховної Ради України щодо «кримського питання» чи можна назвати законними...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья