Moscow-Post RSS
13 Декабря 2017

Українські депутати хочуть розірвати відносини з РФ

Група депутатів Верховної ради України виступила за розрив дипломатичних відносин з Росією. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські депутати хочуть розірвати відносини з РФ

Чоловік депутата Ради Оксани Корчинської, лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський заявив про те, що група депутатів Верховної ради на найближчому пленарному засіданні запропонує розірвати дипломатичні відносини з Росією. Це засідання відбудеться 15 березня 2016 року.

«На найближчому засіданні Верховної ради Оксана Корчинська (Радикальна партія), Ольга Червакова («Блок Петра Порошенко»), Ірина Сисоєнко («Самопоміч») та інші зареєструють проект постанови про розірвання дипломатичних відносин з Росією», - заявив Дмитро Корчинський.

За словами Корчинського, дії народних обранців є відповіддю на ситуацію навколо суду над українською льотчицею Надією Савченко, яка підозрюється в причетності до вбивства 2-х журналістів РФ в Донбасі.

Нагадаємо, що раніше українські радикали робили спроби чинити тиск на російських дипломатів. Зокрема, посольство РФ у Києві закидали петардами і яйцями. Крім цього був розгромлені автомобілі російських дипломатів. Це теж було пов'язано з вимогами Києва про звільнення Савченка.

На думку політологів, «тема Савченко» стала черговим приводом залучити до України увагу міжнародної громадськості.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья