Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

Українські компанії дійшли до Гааги

Ряд українських компаній подав нові позови до Росії в Гаагу. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські компанії дійшли до Гааги

З позовами в міжнародний арбітражний суд у Гаазі звернувся цілий ряд українських корпорацій.

Зокрема, з позовами виступили «Укрнафта», «Кіровоград-Нафта», «Крим-Петрол», «Пирсан», «Трейд-Траст», «Елефтерія», «ВКФ Сатек», «Рустел», «Рубенор», Stemv Group, Novel-Estate, Stabil

Ці компанії в своїх позовних заявах вони апелюють до регламенту UNCITRAL (United Nations Commission on International Trade Law, Комісія ООН по праву міжнародної торгівлі) і угоди між урядами Росії і України від 27 листопада 1998 року про захист інвестицій.

Крім цього до Росії позов подав і екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський. Експерти сумніваються, що ці позови будуть задоволені.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья