Moscow-Post RSS
18 Января 2018

Українські силовики перешкоджають евакуації населення

У Луганській народній республіці українські силовики заважають евакуації мирних жителів з Чорнухине, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські силовики перешкоджають евакуації населення

Сьогодні голова Луганської народної республіки Ігор Плотницький повідомив, що українські військові заважають евакуації мирних жителів з Чорнухине.

«Переговори з українською стороною про надання «зеленого коридору» для біженців тривають. Але його досі не дають», - заявив Плотницький.

Він зазначив, що силовики використовують мирних жителів як живий щит.

За його словами, «їх (мешканців) не випускають з селища. Вулиці прострілюються, заміновані дороги», - зазначив глава ЛНР.

Нагадаємо, що раніше в Донецькій народній республіці під час евакуації мирних жителів Дебальцеве українська сторона взяла з них плату за проїзд до Слов'янська.

Про це розповіла пресі уповноважений з прав людини ДНР Дарина Морозова.

«Під час евакуації жителів Дебальцеве з міста українська сторона не посоромилася взяти плату з них за проїзд в автобусах до Слов'янська», - повідомила Морозова.

Вона зазначила, що евакуйовані жителі зараз знаходяться в Слов'янську, але «їм не надається ніяка гуманітарна допомога».

Раніше в ДНР заявили, що українські військові виїжджали з Дебальцеве в бік Слов'янська під виглядом мирних жителів, які погодилися на евакуацію

Схоже, що українські силовики порушують всі правила війни, а від їх діяльності найбільше страждає мирне населення Донбасу. Очікується, що незабаром війська ЛНР і ДНР звільнять територію народних республік від українських агресорів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья