Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Українські силовики сховали в похованнях під Донецьком більше 400 трупів?

Сьогодні глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що в похованнях під Донецьком виявлено понад 400 тел. Про це повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС.

Українські силовики сховали в похованнях під Донецьком більше 400 трупів?

«Це, очевидно, воєнний злочин. Вже більше 400 тел виявлено в похованнях під Донецьком, і ми розраховуємо на те, що західні столиці не будуть замовчувати ці факти», - заявив Сергій Лавров

Він додав, що сподівається на те, що Захід і міжнародні організації не будуть замовчувати ситуацію з масовими похованнями, виявленими в Донбасі. Глава МЗС РФ наполягає на проведенні ретельного розслідування.

«Ми розраховуємо на те, що західні столиці не будуть замовчувати ці факти, вони кричущі. Розраховуємо, що західні засоби масової інформації будуть об'єктивно висвітлювати цю історію, поки вони явно намагаються її замовчувати», - зазначив Лавров.

Зараз вже відомо, що понад 400 невпізнаних тіл перебувають у моргах Донецька, неподалік від якого були виявлені поховання мирних жителів.

За попередньою інформацією, всі жителі Донецька, чиї трупи знайшли у таємних похованнях, було убито бійцями Національної Гвардії України.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья