Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Українські силовики втратили майже 20 000 чоловік

В ополченні Донецької народної республіки стверджують, що втрати силових структур України з початку спецоперації перевищили 20 тисяч осіб. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські силовики втратили майже 20 000 чоловік

Сьогодні в.о. міністра держбезпеки Донецької народної республіки (ДНР) Леонід Баранов повідомив пресі, що силовики з початку спецоперації в Луганській і Донецькій областях тільки убитими щонайменше 20 тисяч осіб.

«Офіційна статистика, яка у них (Києва) є, - близько тисячі або двох загиблих. Я думаю, що реальність разів у десять більше - за 20 тисяч точно загиблих», - заявив Леонід Баранов

«Це можна впевнено сказати, тому що 12 з гаком тисяч була статистика до наших активних наступальних дій», - продовжив в.о. міністра держбезпеки ДНР.

До речі, сьогодні ополченці встановили контроль над автотрасою Донецьк - Маріуполь.

Причому, се траси, які з'єднують Маріуполь з іншими містами, знаходяться під повним контролем сил ополчення, що створює так званий «Маріупольський котел».

На даний момент в Маріуполі залишилися лише батальйони територіальної оборони «Азов» і «Шахтарськ» і трохи бійців внутрішніх військ. Схоже, що швидкий штурм Маріуполя лише збільшить кількість втрат силових структур України.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья