Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Українські силовики затримали громадянина Словаччини

Українські військові затримали воював на стороні ополченців громадянина Словаччини Мирослава Рохача, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські силовики затримали громадянина Словаччини

Про затримання воював на стороні ополченців громадянина Словаччини Мирослава Рохача заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Іноземця затримали внаслідок штурму Іловайська спецбатальонами української міліції «Дніпро», «Шахтарськ» і «Азов».

Геращенко зазначив, що це перший випадок документального підтвердження взяття в полон громадянина ЄС, який воює на боці повстанців. Затриманий Мирослав Рохач заявив, що приїхав на Україну не як наймит, а «за переконаннями».

За словами Рохача, на стороні ополченців в Іловайські воюють і інші серби. Рохач засуджує неофашизм та знищення київськими силовиками жителів Донбасу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья