Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

Українські силовики затримали громадянина Словаччини

Українські військові затримали воював на стороні ополченців громадянина Словаччини Мирослава Рохача, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські силовики затримали громадянина Словаччини

Про затримання воював на стороні ополченців громадянина Словаччини Мирослава Рохача заявив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Іноземця затримали внаслідок штурму Іловайська спецбатальонами української міліції «Дніпро», «Шахтарськ» і «Азов».

Геращенко зазначив, що це перший випадок документального підтвердження взяття в полон громадянина ЄС, який воює на боці повстанців. Затриманий Мирослав Рохач заявив, що приїхав на Україну не як наймит, а «за переконаннями».

За словами Рохача, на стороні ополченців в Іловайські воюють і інші серби. Рохач засуджує неофашизм та знищення київськими силовиками жителів Донбасу.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья