Moscow-Post RSS
31 Марта 2017

Українські силовики «здають» Широкіно?

Можливо, незабаром київські силовики здадуть Широкіно ополченцям. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські силовики «здають» Широкіно?

Про високу ймовірність здачі Широкіно ополченцям Донецької народної республіки повідомив командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський.

«Дуже «вчасно» виникла тема Мукачево. У той час, коли зрадники готують громадськість до здачі окупантам чергових територій, це я про Широкіно, коли ми розгорнули кампанію по недопущенню зрад, з'являється Мукачево, і всі переключаються на цю тему», - вважає Виногродський.

Він також зазначив, що жителям Маріуполя кажуть, що «нічого страшного не відбудеться, якщо ми здамо чергові території». Нагадаємо, що раніше в Мукачево відбулася перестрілка між свободівцями і міліцією.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья