Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Українські солдати почали бунт у Львівській області

Сьогодні призовники у Львівській області розпочали заколот, так як їх змушують служити в нестерпних умовах, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські солдати почали бунт у Львівській області

У Львівській області сотні мобілізованих перекрили пости оточення військового об'єкта, вимагаючи видати їм форму та взуття. Заколот призовників стався на Яворівському полігоні

«Людей мобілізували два тижні тому, але досі вони ходять, як бомжі. Чоловіки скаржаться, що ними ніхто не займається, вони не хочуть там сидіти без діла, мовляв, за 14 днів вони вистрілили всього за 10 патронів. Командири ледве можуть заспокоїти розлючених військових. Все це відбувається на тлі американо-українських навчань за участю бійців нацгвардії України», — повідомляють у місцевих ЗМІ.

Зараз на полігоні знаходиться командувач сухопутними військами ЗСУ Анатолій Пушняков.

Ситуація у Львівській області залишається напруженою.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья