Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

Українські солдати захоплюють в полон мирних жителів?

Сьогодні стало відомо, що українські силовики захоплюють мешканців Артемівська і Слов'янська для обміну полоненими. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські солдати захоплюють в полон мирних жителів?

Заступник командуючого корпусом міноборони Донецької народної республіки (ДНР) Едуард Басурин повідомив про те, що українські військові в населених пунктах Артемівськ і Слов'янськ захоплюють мирних жителів для того, щоб передавати їх у числі полонених.

«Розвідкою ДНР отримана інформація, що в населених пунктах Артемівськ і Слов'янськ СБУ захоплює мирних жителів для подальшого обміну під виглядом полонених ополченців», - повідомив Басурин.

За його словами, запланований на сьогодні обмін полоненими поки не узгоджений.

«За нашою інформацією, українська сторона анонсує обмін полоненими на сьогодні. Разом з тим українська сторона не погодила з нами цю передачу», - заявив Басурин.

Нагадаємо, що за дотриманням перемир'я на Донбасі буде спостерігати ОБСЄ.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья