Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Українські війська залишаться в Маріуполі

Українські військові не будуть відводитися з пануючих висот в районі Маріуполя. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські війська залишаться в Маріуполі

Президент України Петро Порошенко заявив, що підрозділи збройних сил України не будуть відводитися з пануючих висот в районі Маріуполя.

За його словами, відведення важкого озброєння і артилерії стосується узгоджених ділянок.

«Це райони Маріуполя. Ми говоримо про відвід збройних сил з Широкіно, але в Бердянському на пануючих висотах ми залишаємо наш підрозділ. Ні на які провокації ми не піддамося. Охорона Маріуполя зараз значно підвищена, заведені додаткові підрозділи збройних сил. Це стосується і інших ділянок — близько Авдіївки, Бахмутської траси, Щастя», — сказав президент України.

Нагадаємо, що раніше два морських піхотинця отримали поранення в результаті обстрілу Маріуполя. Очевидно, що із-за загрози продовження боїв українські солдати залишаться в Маріуполі ще надовго.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья