Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Українські військові «наслідують ООН»?

Сьогодні оборонне відомство заявило, що в силової операції в східних регіонах країни не використовуються військові вертольоти з символікою ООН, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові «наслідують ООН»?

Цю інформацію розповсюдили в прес-службі міноборони України.

«Дійсно, використовуються вертольоти, пофарбовані в білий колір, які раніше виконували миротворчі завдання. Однак на їх бортах нанесено зображення емблеми засоби збройним силам України», - уточнили у відомстві.

Українські військові запевнили, що жодних емблем миротворчих сил ООН на цих вертольотах немає, є тільки емблеми ВСУ.

Однак, експерти не вірять українським військовим. До речі, раніше Державний департамент США заявив про нібито присутність російських військ на кордоні з Україною. Американці «побачили» близько 20 вертольотів військово-повітряних сил Росії і російські броньовики, розташовані в 75 км від кордону з Україною (Ростовської області)

І це при тому, що раніше особисто Володимир Путін розповів про відведення російських військ від російсько-українського кордону! Схоже, що влада США брешуть так само, як і влада України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья