Moscow-Post RSS
16 Января 2018

Українські військові отримали допомогу з Великобританії

Як стало відомо журналістам, Збройні сили України отримали гуманітарну допомогу з Великобританії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові отримали допомогу з Великобританії

За інформацією Міноборони України, в рамках надання гуманітарної допомоги, що українські військовослужбовці отримали черговий вантаж з Великобританії.

«Великобританія передала українським військовослужбовцям зимову форму одягу і медичне майно», - сказано в повідомленні Міноборони.

Нагадаємо, що в 2014 році країни-партнери України поставили ВСУ наступну допомогу: : США - речове майно і технічні засоби, Франція - бронежилети і медичні матеріали, Словаччина - електрогенератори і комплекси освітлення, медичні матеріали, Норвегія - сухі пайки, Данія - технічні засоби.

«Найближчим часом допомогу армії планує надати і Австралія і Республіка Польща», - говориться в повідомленні Міноборони.

Зазначимо, що Сенат США 12 грудня прийняв законопроект, що дозволяє президенту Бараку Обамі вводити нові санкції відносно Росії, а також надавати військову допомогу Україні.

Так що, схоже, іноземна допомога для ЗСУ незабаром посилиться. Однак, навряд чи це допоможе мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья