Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Українські військові підривають залізничні колії

Влада Донецької народної республіки розповіли про кількість підривів залізниць українськими військовими. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові підривають залізничні колії

Представники Донецької народній республіці оприлюднили дані про кількість підривів залізничної інфраструктури за півроку

«З 1 лютого по 20 липня 2015 року українськими військовими формуваннями було скоєно 39 терористичних актів, спрямованих на руйнування залізничної інфраструктури Донбасу», - сказано в заяві міністерства транспорту ДНР.

Нагадаємо, що за літні місяці на підконтрольній ДНР і ЛНР території були зафіксовані чотири диверсійні операції. Крім цього відомо про шість обстріл на залізничних об'єктах.

Українські силовики можуть зважитися на нові диверсії.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья