Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Українські військові підривають залізничні колії

Влада Донецької народної республіки розповіли про кількість підривів залізниць українськими військовими. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові підривають залізничні колії

Представники Донецької народній республіці оприлюднили дані про кількість підривів залізничної інфраструктури за півроку

«З 1 лютого по 20 липня 2015 року українськими військовими формуваннями було скоєно 39 терористичних актів, спрямованих на руйнування залізничної інфраструктури Донбасу», - сказано в заяві міністерства транспорту ДНР.

Нагадаємо, що за літні місяці на підконтрольній ДНР і ЛНР території були зафіксовані чотири диверсійні операції. Крім цього відомо про шість обстріл на залізничних об'єктах.

Українські силовики можуть зважитися на нові диверсії.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья