Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Українські військові перешкоджають ОБСЄ

Незважаючи на всі міжнародні домовленості, військові України не пустили спостерігачів ОБСЄ на майданчик зі зброєю. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові перешкоджають ОБСЄ

У черговій доповіді місії ОБСЄ в Україні розповідається, що представники збройних сил України не пустили спостерігачів ОБСЄ на майданчик для зберігання зброї

«СММ відмовили в доступі на три майданчики для зберігання важкого озброєння Українських ЗС. Представники збройних сил України на місці повідомили СММ про необхідність отримання дозволу вищого командування»,— йдеться у звіті спостерігачів ОБСЄ.

Представники ОБСЄ відзначають, що на іншому об'єкті спостерігачі змогли оглянути тільки частина майданчика зі зброєю, оскільки без пояснення причин був обмежений доступ до інших її частин, зазначили в місії.

Співробітники ОБСЄ повідомляють, що на деяких майданчиках вони відзначили відсутність раніше зафіксованого озброєння.

Експерти висловлюють стурбованість збільшенням інтенсивності обстрілу в районі аеропорту Донецька. Можливо, що українська армія готується до нового наступу.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья