Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Українські військові відкрили вогонь по Донецьку

Українські силовики провели обстріл території Донецької народної республіки. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українські військові відкрили вогонь по Донецьку

Українські військові обстріляли селище старомихайлівка (сторомихайлівка) на заході Донецька і українські ж позиції в Красногорівці. Обстріл вівся з важкого озброєння.

За даними місцевих ЗМІ, українські силовики відкрили вогонь по селищу старомихайлівка (сторомихайлівка) і власним позиціям в Красногорівці з гармат калібру 152 мм. Всього в ході обстрілу противником було випущено 16 снарядів по Старомихайловке.

Вже відомо, що вогонь вівся з району населеного пункту Гірник на північний захід від Красногорівки. Це підконтрольна Києву територія, розташована в 3 км від лінії розмежування сторін.

Не виключено, що обстріл мав провокаційні мети. Подібні дії українських силовиків доводять, що Київ не дотримується мінські угоди.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья