Moscow-Post RSS
23 Октября 2017

Українська армія може бути збільшена у три рази

Уряд України може збільшити в три рази чисельність особового складу Збройних сил. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українська армія може бути збільшена у три рази

Сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що кабінет міністрів України пропонує Верховній раді збільшити до 250 тис. осіб чисельність особового складу Збройних сил

«Уряд України вносить у парламент закон про збільшення загальної кількості Збройних сил України. Ми пропонуємо встановити кількість Збройних сил України у кількості 250 тис. чоловік, це збільшення на 66 тисяч осіб», - заявив Яценюк.

Він вважає, що збільшення армії передбачає, що власне військовослужбовців у ЗСУ буде 204 тис. чоловік.

Прем'єр-міністр України зазначив, збільшення чисельності особового складу Збройних сил - це вкрай важлива законодавча ініціатива, і уряд просить парламент розглянути її на першому ж пленарному засіданні

За словами Яценюка, важливе рішення забезпечено урядом фінансово. Однак, звідки саме в уряду України взялися гроші на посилення складу ЗСУ Яценюк не сказав. Очевидно, що гроші на армію знову будуть взяті з соціальної сфери.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья