Moscow-Post RSS
19 Января 2018

Українська компанія Roshen буде судитися з Росією

Холдинг Roshen готує апеляцію на рішення Тверського районного суду Москви про арешт своїх рахунків у Росії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українська компанія Roshen буде судитися з Росією

Нагадаємо, що рахунки Roshen були арештовані в рамках кримінальної справи за позовом «Об'єднаних кондитерів».

«Ми збираємося подати апеляцію на це судове рішення. Сумарно зараз заарештовано близько 1,7 млрд руб.», - заявив журналістам гендиректор Roshen В'ячеслав Москалевський.

Він сказав, що липецька фабрика не відновить свою роботу, поки постанова Тверського суду залишається в силі.

«Якби ми продовжили роботу, нам довелося б брати товарні кредити і влазити в борги постачальникам. У сформованій ситуації нам ніхто не позичить гроші. У нас арештовані всі інвестиційні гроші, абсолютно всі, - додав Москалевський.

«Рошен» (Roshen) - українська кондитерська корпорація, один з найбільших світових виробників кондитерських виробів. Станом на 2012 рік займає 18-е місце в рейтингу Candy Industry Top 100. За іншими джерелами, займає 15-е місце за значимістю серед кондитерських компаній світу

Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Крім українських, до складу корпорації входять російські, литовські, угорські, казахстанські і китайські підрозділи.

Назва «Рошен» утворено відкиданням першого і останнього складів від прізвища засновника корпорації - Петра Порошенка.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья