Moscow-Post RSS
11 Декабря 2017

Українська льотчиця винна у смерті російських журналістів

Слідчі знайшли підтвердження вини української льотчиці Надії Савченко в пособництві у вбивстві російських журналістів, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Українська льотчиця винна у смерті російських журналістів

Розслідування причетності української льотчиці Надії Савченко до вбивства російських журналістів триває.

За словами начальника управління з розслідування злочинів, пов'язаних з використанням заборонених засобів і методів ведення війни, СК Росії Олександра Дрыманова, слідство вже отримало докази провини Надії Савченко

«За нашою версією, Савченко навела вогонь мінометів на журналістів, які перебували поруч біженців по телефону. Її вина підтверджується, зокрема, деталізацією дзвінків, зроблених з її мобільного телефону, він був вилучений під час її затримання уже в Росії», - розповів Дрыманов.

Крім цього Дрыманов розповів журналістам, що у льотчиці також знайшли карту місцевості, розбиту на квадрати, за яким наносився артилерійсько-мінометний вогонь.

Так само, як заявив Дрыманов, СКР заочно пред'явить звинувачення командирові батальйону «Айдар» Сергію Мельничуку. Саме підлеглі Мельничука влаштували обстріл, під час якого загинули російські журналісти.

Цілком можливо, що наказ про обстріл російських журналістів був відданий владою України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья