Moscow-Post RSS
23 Января 2018

Український МЗС вимагає справедливості

Сьогодні Міністерство закордонних справ України звернулося до міжнародних партнерів із закликом бути максимально об'єктивними в оцінках розвитку ситуації в країні, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС.

Український МЗС вимагає справедливості

Так само МЗС України закликало утриматися від дій, які можуть посилити ескалацію внутрішнього конфлікту.

«В Україні уважно ставляться до реакції світового співтовариства на останнє драматичний розвиток подій у Києві. Закликаємо всіх міжнародних партнерів нашої держави бути максимально об'єктивними в оцінках розвитку ситуації, визначати свою позицію виключно на основі достовірних і перевірених фактів», - заявляють в МЗС України.

На тлі цього європейські експерти жалкують за тим, що відбувається в Києві. Наприклад, комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжнієкс заявив, що шокований масштабами насильства на Україні.

«Масштаби насильства на Україні повалили мене в жах. Сумую про жертви», - вважає Муйжнієкс.

Так само він заявив про «необхідність відмовитися від насильства і почати серйозні переговори».

«Уряд має захистити життя громадян», - підкреслив європейський омбудсмен.

До речі, Після загострення протистояння влади і опозиції в Києві, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив про неприйнятність використання насильницьких методів будь-якої із сторін на Україні.

«Генеральний секретар шокований і вкрай стурбований ескалацією насильства в столиці України Києві, призвела до нових жертв і зростанню числа потерпілих», - сказано в повідомленні офіційного представника глави ООН

«Запобігання подальшого загострення ситуації і кровопролиття - це вищий пріоритет, і усі сторони повинні бути націлені на те, щоб якомога швидше повернути Україну на шлях процвітання і демократії», - вважає Пан Гі Мун

В результаті генсек ООН закликав обидві сторони «подвоїти зусилля (примирення), засновані на недавніх позитивні кроки, включаючи надання амністії затриманим» і т.д. Так само Пан Гі Мун закликав «негайно відновити справжній діалог, який би привів до швидких результатів»

Так, бути може, української опозиції варто припинити свій протест?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья