Moscow-Post RSS
19 Января 2018

«Укренерго» сьогодні завершить ремонт ЛЕП

За планами керівництва «Укренерго», ремонт пошкодженої ЛЕП повинен завершиться сьогодні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Укренерго» сьогодні завершить ремонт ЛЕП

Виконуючий обов'язки директора «Укренерго» Всеволод Ковальчук повідомив пресі, що «Укренерго» планує завершити ремонт пошкодженої ЛЕП 25 листопада.

За його словами, після закінчення ремонту опори ЛЕП Каховська-Титан подача електрики в Крим буде відновлена.

«Ми сьогодні демонтували стару опору на лінії Каховська-Титан. Завтра ми плануємо завершити установку нової опори. Після цього, подача електроенергії на територію Криму відновиться», - заявив Всеволод Ковальчук місцевим ЗМІ.

За його словами вартість ремонту пошкодженої лінії оцінюється в суму близько $125 тисяч.

До речі, так як Росія припинила відвантаження вугілля на Україну, незабаром в енергетичній сфері України можуть початися серйозні проблеми.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья