Moscow-Post RSS
30 Апреля 2017

«Укрзалізниця» буде акціонована

Влада України в особі Мінінфраструктури вирішили акціонувати «Укрзалізниця». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

«Укрзалізниця» буде акціонована

Про те, що державна залізнична компанія «Укрзалізниця» буде акціонована, офіційно повідомило Міністерство інфраструктури України. Цю інформацію підтвердив глава відомства Андрій Пивоварський

«Буде одна-єдина публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця». Система управління змінюється. Роль генерального директора змінюється», — заявив Андрій Пивоварський.

Він повідомив, що склад правління буде обиратися на конкурсній основі.

«У правління будуть також входити незалежні члени. І я не здивуюся, якщо деякі з них будуть іноземцями», — додав Пивоварський.

Експерти вважають, що влада України ведуть масштабну приватизацію, так як більше в уряду України немає більше способу поповнити бюджет.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья